ALP-08

BKY 250 Arka Kazıyıcı (Beko Loader)

arka-kaziyiciALP-08 serisi traktör arka kazıcılar 3 nokta askı bağlantı sistemiyle, traktör arka hidrolik askı kollarına bağlanmaktadır. Kolay bağlanabilir olmasının yanı sıra kilitleme sisteminin pernolarla yapılması güvenli kazma işlemi yapılmasını sağlamaktadır.


Traktör kuyruk miline takilan hidrolik pompa kuyruk mili hareketiyle, hidrolik pompa sisteme hidrolik yağ basıncı sağlar ve kumanda kontrolüyle hidrolik silindirlerle giden hidrolik yağ kolların hareketlerini sağlar.


ALP-08 BKY SERİSİ, sabit şaseli olup, genelde açık alanlarda ve bahçelerde çalışma yapan müşterilerimiz için üretilmiştir. Dengeleyici ayakların geniş noktalara ulaşması maksimum denge sağlar ve ayaklar katlandığı zaman ise ergonomik ölçülere gelmesini sağlamaktadır.


Bağlama ve sökme sistemlerinin kolay olması tecrübesi olmayan kullanıcılar için bile pratik ve kolay yapılmasını sağlar. Çalışma esnasında traktörü aşırı yüklerden korumak için, yük dengeleyici ayaklar üzerine dağılacak şekilde tasarlanmıştır. Çalışma sistemi kolay ve basittir.


ALP-08 SERİSİ TRAKTÖR ARKA KAZIYICI'lar uygun fiyat avantajlarıyla, mükemmeli arayan müşterilerimiz için özel olarak üretilmiştir.

AÇIKLAMA DETAY
Kova Patlatma Gücü 2600 kg
Kol Dönüş Açısı 180 derece
Pompa Kapasitesi 16 lt
Gerekli Sistem Basıncı 180 bar
Kova Ölçüsü 25/60 cm
Standart Kovayla Birlikte Ağırlığı 550 kg
Gerekli Traktör Hp Gücü 70 Hp ve üzeri

Facebook

Sayfamız

YouTube

Kanalımız

Twitter

Hesabımız

iOS

Uygulamamız
TOP

Watch Dragon ball super