ALP-08 Traktör Arka Kepçe / Arka Kazıcı (Beko Loader)

  • ALP-08 Serisi Traktör Arka Kepçe / Arka Kazıcı, 3 nokta askı bağlantı sistemiyle, traktör arka hidrolik askı kollarına bağlanmaktadır. Kolay bağlanabilir olmasının yanı sıra kilitleme sisteminin pernolarla yapılması güvenli kazma işlemi yapılmasını sağlamaktadır.
  • Traktör kuyruk miline takilan hidrolik pompa kuyruk mili hareketiyle sisteme hidrolik yağ basıncı sağlar ve kumanda kontrolüyle hidrolik silindirlerle giden hidrolik yağ kolların hareketlerini sağlar.
  • ALP-08 Serisi Traktör Arka Kepçe / Arka Kazıcı, sabit şaseli olup genelde açık alanlarda ve bahçelerde çalışma yapan müşterilerimiz için üretilmiştir. Dengeleyici ayakların geniş noktalara ulaşması maksimum denge sağlar ve ayaklar katlandığı zaman ise ergonomik ölçülere gelmesini sağlamaktadır.
  • Bağlama ve sökme sistemlerinin kolay olması tecrübesi olmayan kullanıcılar için bile pratik ve kolay yapılmasını sağlar. Çalışma esnasında traktörü aşırı yüklerden korumak için yük dengeleyici ayaklar üzerine dağılacak şekilde tasarlanmıştır. Çalışma sistemi kolay ve basittir.
  • ALP-08 Traktör Arka Kepçe / Arka Kazıcı, uygun fiyat avantajlarıyla mükemmeli arayan müşterilerimiz için özel olarak üretilmiştir.

AÇIKLAMADETAY
Kova Patlatma Gücü2600 kg
Kol Dönüş Açısı180 derece
Pompa Kapasitesi16 lt
Gerekli Sistem Basıncı180 bar
Kova Ölçüsü25/60 cm
Standart Kovayla Birlikte Ağırlığı550 kg
Gerekli Traktör Beygir (HP) Gücü70 HP ve Üstü

Facebook

Sayfamız

YouTube

Kanalımız

Twitter

Hesabımız

iOS

Uygulamamız
TOP