Kayar Şaseli Pnömatik Hassas Ekim Mibzeri

  • AÇIKLAMA

    ALP-05 Kayar Şaseli Pnömatik Hassas Ekim Makinesi her çeşit tohumun istenilen ekim aralığı ve sıra üzeri mesafesinde ekimini yapan çok yönlü makinelerdir. Hiçbir sökme ve takma yapmak zorunda kalmadan tek dokunuşla, birkaç dakikada ayarlayabileceğiniz ekim makinası ile istediğiniz sıra aralıklarına ekim yapabilirsiniz.
  • Mibzerin sıra aralarını 45 cm’den 70 cm’ye veya ihtiyacınız olan tüm ölçülere ayarlayabilir, kızaklı şase sayesinde anında açıp kapayabilirsiniz.
  • Mevcut baltalı ve diskli model ekim makinelerinin tüm özelliklerine sahip makineler istenilirse gübre sistemli olarak kullanılabilir. ALP-05 Kayar Şaseli Pnömatik Hassas Ekim Makinesi 4 ekici üniteli, 5 ekici üniteli, 6 ekici üniteli ve 8 ekici üniteli olarak imal edilmektedirler.
  • Uzun ömürlü hidrolik kumandalı şase kızakları sessiz ve titreşimsiz çalışırlar. İhtiyaca göre farklı aksesuarlar eklenilerek kullanılabilmektedir. Yüksek çalışma hızı ve performansı ile zaman tasarrufu ve yüksek verim sağlar.
  • ALP-05 Kayar Şaseli Pnömatik Hassas Ekim Mibzeri, ihtiyaç olan miktarda gübre atabilir ve yüksek hacim kapasiteli gübre ve tohum depoları ile ara vermeden daha uzun süre ekim yapabilmektedir.
  • Lazer teknolojisiyle imal edilen ekici diskleri paslanmaz çelikten üretilmiştir. Tekerlekten alınan hareketin ekici ünitelere iletilmesi şaft mekanizması ile sağlandığından daha hassas ekim yapılabilmektedir. Yapı ve konstrüksiyon bakımından imalatı standarttır.
  • ALP-05 Kayar Şaseli Pnömatik Hassas Ekim Mibzeri beklentilere cevap veren kolay kullanıma sahip, sağlam ve kullanışlı bir ekim makinasıdır.
ALP-PM Uzunluk (mm) Genişlik (mm) Teorik İş Genişliği (mm) Yükseklik (mm) Ağırlık (kg) Koruyucu Boya Rengi
5 Ekici Üniteli 2.500 4.040 2.700-4.200 1.500 1.280 Kırmızı-Mavi
6 Ekici Üniteli - - - - - Kırmızı-Mavi

*Özellikleri değiştirme hakkımız saklıdır.

Facebook

Sayfamız

YouTube

Kanalımız

Twitter

Hesabımız

iOS

Uygulamamız
TOP