ALP-07 Uranıum Serisi Traktör Ön Yükleyici

 • UYGULAMA

  Uranium Serisi Traktör Ön Yükleyici, 130 ile 170 HP (beygir) arası New Holland, Case,Tümosan, John Deere, Massey Fergusan, Mc Cormick, Landini, Fendt, Erkunt, Lomborghini, Deutz - Fahr, Same, Stery, Class, Valtra gibi tarla tipi zirai traktörlere takılabilen ön yükleyici kepçe serisidir.
 • ÖN YÜKLEYİCİMİZ

  Özellikle hayvancılık işletmeleri başta olmak üzere fabrikaların, inşaat firmalarının, belediyelerin v.b. diğer işletmelerin zirai traktörlerine monte ön yükleyici kullanımı kullanımı dikkate alınarak, farklı ataşman tasarım özelliklerine sahip olarak üretilmiştir. Ataşman seçeneklerine web sitemizde bulabilirsiniz.
 • MONTAJ

  Alt şasiler özel bağlantı açı dizaynı sayesinde traktörün ana gövdesinde yükün ideal dağılımı sağlanmış ve hiçbir parçası sökülmeyerek direksiyon açılarının bozulması engellenmiştir. Ataşman dengeleme sistemi Uranium Serisi ön yükleyicide lift/hidrolik olarak tasarlanmıştır.
 • KUMANDA KOLU (JOYSTICK)

  Tek kumanda kolu, tamamen ergonomiktir ve küçük boyutu sayesinde operatöre ön yükleyicinin tüm fonksiyonlarını kolay ve tam şekilde kontrol edebilme imkanı tanır.
 • HAREKETLİ ATAŞMAN HİDROLİK VALFİ

  Ataşman kullanımında ilave hidrolik hareket gerekliliğini sağlamak için elektro hidrolik tesisat kullanıma hazırdır.
 • HIZLI ATAŞMAN SÖKME - TAKMA ADAPTÖRÜ

  Ataşmanların işe göre değiştirilmesi gerektiğinde hızlı ve kolay değiştirilmesine imkan sağlamak için tasarlanmıştır.
 • ANTİ-ŞOK SİSTEMİ

  İki adet anti-şok akümülatörü yükleme ve taşıma evreleri sırasında oluşan sarsıntı ve sekmelere karşı güvenlik sağlar. Bu sistem operatöre rahatlık ve emniyet sunar, yükün traktöre dengesiz, aşırı yüklenmesini engeller, hidrolik sitemin rahat ve sağlıklı çalışmasını sağlar. Tüm parçalardaki şoklar ve basınçlar bu sistem sayesinde azaltılmış, hız ve yük artışı olarak avantaj sağlamıştır. En belirgin özelliği ise ön yükleyicideki yükü süspanse etmesi ve ön yükleyicinin mekanik yapısının deforme olmasını engellemesidir.
 • BURÇLAR VE PERNOLAR

  Tüm eklem noktalarında kullanılan silindirik burçlar aşırı yüklerde dahi yıpranmayan bronz malzemelerden seçilmiştir. Eklem noktalarında kullanılan tüm pimler çelik malzemeden, galvaniz kaplı paslanmama özelliğiyle yüksek mukavemete dayanıklı olarak üretilmiştir.

AÇIKLAMADETAY
Maksimum Kaldırma Yüksekliği (A)4280 mm
Maksimum Kaldırma Yüksekliği (Zemin ile Ataşman)4110 mm
Boşaltma Yüksekliği (B)3420 mm
Maksimum Yükseklikle Taşıma Açısı (A)45 derece
Maksimum Yükseklikte Boşaltma Açısı (B)55 derece
Minimum Yükseklikte Toplama Açısı45 derece
Ataşmanın Zeminden Koparma Kapasitesi1900 kg
Maksimum Yükseklikte Taşıma Kapasitesi1800 kg
Ataşman Dengeleme SistemiHidrolik
Anti-Şok SistemiStandart
Joystick Kumanda SistemiStandart
Hareketli Ataşman Hidrolik ValfıStandart
Hızlı Ataşman Sökme-Takma AdaptörüStandart
Ön Yükleyici Ağırlığı770 kg
Gerekli Traktör Beygir (HP) Aralığı130-170 HP

Facebook

Sayfamız

YouTube

Kanalımız

Twitter

Hesabımız

iOS

Uygulamamız
TOP